Практичний курс

Лабораторна робота 1. Робота в локальній мережі. Обмін інформацією між абонентами. Пошук та копіювання інформації із файл-серверу коледжу.

Лабораторна робота 2. Робота в глобальній мережі Internet. Пошук потрібної інформації. Створення поштових скриньок. Обмін поштовими повідомленнями.

Лабораторна робота 3. Робота в середовищі Windows. Головне меню. Панель задач. Стандартні програми Windows.

Лабораторна робота 4-5. Робота з об’єктами Windows. Створення, копіювання, переміщення, перейменування, пошук, знищення та відновлення об’єктів. Робота в програмі Провідник. Робота із файлами та ярликами.

Лабораторна робота 6. Службові програми Windows для обслуговування дисків. Робота із програмами-архіваторами та антивірусними програмами.

Лабораторна робота 7. Робота з текстовим процесором Word. Створення та редагування текстових документів. Встановлення параметрів сторінки. Створення списків.

Лабораторна робота 8. Спільне опрацювання текстової інформації за допомогою системи обробки текстів. Форматування тексту в MsWord.

Лабораторна робота 9. Робота із списками та таблицями в текстовому редакторі Word.

Лабораторна робота 10. Робота з графічними об’єктами у Ms Word.

Лабораторна робота 11. Набір математичних формул у текстовому редакторі Word.

Лабораторна робота 12. Робота з табличним процесором Excel. Введення та редагування даних. Проведення обчислень.

Лабораторна робота 13. Робота з табличним процесором Excel. Використання майстра функцій. Обчислення математичних виразів.

Лабораторна робота 14. Форматування клітин, діапазонів клітин. Формати чисел.

Лабораторна робота 15.Excel. Організація розгалужень та ітерацій.

Лабораторна робота 16. Excel. Побудова графіків та діаграм.

Лабораторна робота 17. Створення структури таблиці Введення та редагування даних в Ms Access.

Лабораторна робота 18. Створення форм в Ms Access. Робота з фільтрами. Пов'язування таблиць. Конструювання запитів.

Лабораторна робота 19. Створення презентацій за допомогою програми Power Point. Настройка анімації та звуку у електронних презентаціях.

Лабораторна робота 20. Створення інтерактивних презентацій за допомогою програми Power Point. Використання ефектів мультимедіа та гіперпосилань на інші файли.

"Якщо запастися терпінням і виявити старання, то посіяні насіння знання неодмінно дадуть добрі сходи. Навчання корінь гіркий, так плід солодкий"
(Леонардо да Вінчі)